Interaktyvūs

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
  rinkinyje trasa ir dvi mašinytės vaikams nuo 8 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė,bet pati trasa netikrinta   ..
85.00€
buldozeriukas Benas -tai smagus aktyvumą vystantis  kalbantis žaislas,skleidžiantis realistinius garsus ,su šviesos efektais,prie žaislo pridedami  3 žaidimo aksesuarai.Žaisdami su šiuo žaislu,vaikai gali vystyti savo kūrybiškumą,motorinius..
23.99€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
tai smagus lavinamasisi žaislas,kuris jūsų vaiką užims žaidimo metu ir supažindins su pirmosiomis raidėmis,skaičiais,formomis,spalvomis ir kt.įdomus žaidimas su dainelėmis,garso efektais ir šviečiančiais paveikslėliais.3 lavinamieji mygtukai,9 švieči..
19.99€
Robotukas su dirbtiniu intelektu gali tapti jūsų vaiko geriausiu draugu rinkinyje robotukas ,pakrovėjas ir 1 kubelis gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų 2018 metų modelis,naujas pažeistaa pakuotė jei reikia parašykite,atsiusiu realių foto,..
99.00€
katinukas turi pavadėlį ir ratukus apačioje,todėl jį lengva vedžioti,miaukia,valgo ir kakoja reikalingos 2x1,5V AAA baterijos,(nepridedamos) vaikams nuo 4 metų prekė ekspozicinė,pažeista pakuotė ..
25.00€
Daugiafunkcis, spalvingas ir stilingas, tai yra būtiniausias laikrodis! Nuotraukos ir vaizdo įrašai, muzikos grotuvas, balso vertėjas, aktyvumo stebėjimo priemonė, brėžiniai, pranešimai, chronometras ir žadintuvas, skaičiuoklė, kalendorius, priminima..
37.00€
paspaudus burbulas užduoda klausimąapie pokemonus ir tu turi atsakyti taip ,ne ,nežinau.klausimai anglų kalba reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 6 metų amžiaus prekė ekspozicinė,pažeista pakuot..
6.80€
Bazinė stotis su dviem judančiais judesio jutikliais, Tiesiog padėkite du judesio jutiklius į kambarį - šalia esančioje salėje prie kambario durų arba laiptinėje. kai tik įsibrovėlis bando paslėpti vieną iš dviejų jutiklių, apie tai praneša..
15.60€
  Vaikams Amžius: 6+ Interaktyvus žaislas, kuriame sudėti smagūs tonai į vieną didelę dešrelę! Pažiūrėkite, ar galite sekti jos komandas ir „pasukti“, „purtyti“, „susitraukti“, „ruožas“ ir „kritimas“, nes ji eina greičiau ir greičiau! Dar dau..
8.00€
Įvairūs naudojimo būdai: Ispaniškas „Kidicom Max“ yra daugiau nei mobilus telefonas. Ne, mums reikalingas interneto ryšys, nes vaikas neturi „Wi-Fi“ ryšio ir yra „Echanra“ balso pašto žinutės ir nuotraukos, šablonai ir šypsenėlės su šeima ir draugais..
60.00€
beždžionėlė daro salto,skeidžia garsus,žiba akys ir t.t vaikams nuo 5metų prekė ekspozicinė,patikrinta ,veikia,pakuotė pažeista,baterija 3,7V pakraunama(pridedama ir komplekte yra usb laidas) ..
39.00€
×
×
×
×
×
×
×