Interaktyvūs

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
  rinkinyje trasa ir dvi mašinytės vaikams nuo 8 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė,bet pati trasa netikrinta   ..
85.00€
5 interaktyvūs mygtukai,pilvuke esanti širdutė įsižiebia,atsisiuntus nemokamą programėlę galimybė žaisti su meškučiu išplėstinėje realybėje  3 kalbos (lietuvių,latvių,estų) pagaminta Italijoje reikalingos 2x1,5 V AAA baterijos(pridėtos)..
23.99€
reikia iš detalių pačiam susikonstruoti robotuką,sukonstruotas baterijų pagalba,robotukas vibruoja ir siurbia dulkes reikalingos 2x1,5V AA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,pakuotė nepažeista ..
12.00€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
Jūs būtinai juokiatės su šokančiu pingvinu! kai suspausite jo sparną, pasirodymas prasideda! peewee dainuos ir šoks iki trijų juokingų dainų. Stebėkite, nors ... jis šiek tiek gremėzdiškas ir kartais nukrinta! jam nepatinka, kad plaukai yra traukiami..
15.00€
Robotukas su dirbtiniu intelektu gali tapti jūsų vaiko geriausiu draugu rinkinyje robotukas ,pakrovėjas ir 1 kubelis gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų 2018 metų modelis,naujas pažeistaa pakuotė jei reikia parašykite,atsiusiu realių foto,..
99.00€
Šuniukas reaguoja į savo draugo elgesį - jei jį paglostysi, jis tikrai tai parodys! Puiki alternatyva tiems, kurie nori šuniuko, tačiau negali laikyti tikro! ​Rinkinyje yra šuniukas, maišelis, maistas ir pavadėlis; Šuniukas skleidžia garsus ..
26.80€
Daugiafunkcis, spalvingas ir stilingas, tai yra būtiniausias laikrodis! Nuotraukos ir vaizdo įrašai, muzikos grotuvas, balso vertėjas, aktyvumo stebėjimo priemonė, brėžiniai, pranešimai, chronometras ir žadintuvas, skaičiuoklė, kalendorius, priminima..
37.00€
paspaudus burbulas užduoda klausimąapie pokemonus ir tu turi atsakyti taip ,ne ,nežinau.klausimai anglų kalba reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 6 metų amžiaus prekė ekspozicinė,pažeista pakuot..
6.80€
Bazinė stotis su dviem judančiais judesio jutikliais, Tiesiog padėkite du judesio jutiklius į kambarį - šalia esančioje salėje prie kambario durų arba laiptinėje. kai tik įsibrovėlis bando paslėpti vieną iš dviejų jutiklių, apie tai praneša..
15.60€
Snuggles - interaktyvus mielas šuniukas, kuris labai nori draugauti ir apsigyventi Jūsų namuose! Snuggles yra kaip tikras mažas šuniukas - atlieka tokius patčius judesius, išreiškia jausmus ir reaguoja į savo šeimininką. Paglostyk šuniuko ..
24.80€
×
×
×
×
×
×
×