Interaktyvūs

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
„Blueray“ plazminis rutulys pasižymi visiškai nauja mėlyna spalva, kuri suteikia jam originalų ir labai dekoratyvų dizainą. Padėkite jį ant savo kambario stalo, o kodėl gi ne, gyvenamajame kambaryje ir leiskite rutulio galiai pritraukti visus savo la..
18.60€
5 interaktyvūs mygtukai,pilvuke esanti širdutė įsižiebia,atsisiuntus nemokamą programėlę galimybė žaisti su meškučiu išplėstinėje realybėje  3 kalbos (lietuvių,latvių,estų) pagaminta Italijoje reikalingos 2x1,5 V AAA baterijos(pridėtos)..
23.99€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
tai smagus lavinamasisi žaislas,kuris jūsų vaiką užims žaidimo metu ir supažindins su pirmosiomis raidėmis,skaičiais,formomis,spalvomis ir kt.įdomus žaidimas su dainelėmis,garso efektais ir šviečiančiais paveikslėliais.3 lavinamieji mygtukai,9 švieči..
19.99€
Robotukas su dirbtiniu intelektu gali tapti jūsų vaiko geriausiu draugu rinkinyje robotukas ,pakrovėjas ir 1 kubelis gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų 2018 metų modelis,naujas pažeistaa pakuotė jei reikia parašykite,atsiusiu realių foto,..
99.00€
paspaudus burbulas užduoda klausimąapie pokemonus ir tu turi atsakyti taip ,ne ,nežinau.klausimai anglų kalba reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 6 metų amžiaus prekė ekspozicinė,pažeista pakuot..
6.80€
Bazinė stotis su dviem judančiais judesio jutikliais, Tiesiog padėkite du judesio jutiklius į kambarį - šalia esančioje salėje prie kambario durų arba laiptinėje. kai tik įsibrovėlis bando paslėpti vieną iš dviejų jutiklių, apie tai praneša..
15.60€
  Vaikams Amžius: 6+ Interaktyvus žaislas, kuriame sudėti smagūs tonai į vieną didelę dešrelę! Pažiūrėkite, ar galite sekti jos komandas ir „pasukti“, „purtyti“, „susitraukti“, „ruožas“ ir „kritimas“, nes ji eina greičiau ir greičiau! Dar dau..
8.00€
beždžionėlė daro salto,skeidžia garsus,žiba akys ir t.t vaikams nuo 5metų prekė ekspozicinė,patikrinta ,veikia,pakuotė pažeista,baterija 3,7V pakraunama(pridedama ir komplekte yra usb laidas) ..
39.00€
×
×
×
×
×
×
×