Interaktyvūs

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
  rinkinyje trasa ir dvi mašinytės vaikams nuo 8 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė,bet pati trasa netikrinta   ..
85.00€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
Jūs būtinai juokiatės su šokančiu pingvinu! kai suspausite jo sparną, pasirodymas prasideda! peewee dainuos ir šoks iki trijų juokingų dainų. Stebėkite, nors ... jis šiek tiek gremėzdiškas ir kartais nukrinta! jam nepatinka, kad plaukai yra traukiami..
15.00€
Robotukas su dirbtiniu intelektu gali tapti jūsų vaiko geriausiu draugu rinkinyje robotukas ,pakrovėjas ir 1 kubelis gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų 2018 metų modelis,naujas pažeistaa pakuotė jei reikia parašykite,atsiusiu realių foto,..
99.00€
Daugiafunkcis, spalvingas ir stilingas, tai yra būtiniausias laikrodis! Nuotraukos ir vaizdo įrašai, muzikos grotuvas, balso vertėjas, aktyvumo stebėjimo priemonė, brėžiniai, pranešimai, chronometras ir žadintuvas, skaičiuoklė, kalendorius, priminima..
37.00€
paspaudus burbulas užduoda klausimąapie pokemonus ir tu turi atsakyti taip ,ne ,nežinau.klausimai anglų kalba reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 6 metų amžiaus prekė ekspozicinė,pažeista pakuot..
6.80€
Bazinė stotis su dviem judančiais judesio jutikliais, Tiesiog padėkite du judesio jutiklius į kambarį - šalia esančioje salėje prie kambario durų arba laiptinėje. kai tik įsibrovėlis bando paslėpti vieną iš dviejų jutiklių, apie tai praneša..
15.60€
puiki mokomoji priemonė, baterijos pridėtos 19cm aukščio netinka vaikams iki 3 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
10.75€
šis puikus šuniukas tikrai taps jūsų mažylio draugu važiuoja,loja,sukasi į šonus,keičia akių spalvą ir kita. ilgis panašiai 16cm reikalingos 4x1,5v AAA ir 1x3v cr2032 baterijos netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,be pakuotės,n..
15.80€
  Vaikams Amžius: 6+ Interaktyvus žaislas, kuriame sudėti smagūs tonai į vieną didelę dešrelę! Pažiūrėkite, ar galite sekti jos komandas ir „pasukti“, „purtyti“, „susitraukti“, „ruožas“ ir „kritimas“, nes ji eina greičiau ir greičiau! Dar dau..
8.00€
Su „Paw Patrol Ryder“ mokomuoju kompiuteriu jūs galėsite iškviesti visą „Paw Patrol“ įgulą, kai bus laiko taupymo diena! Nuo „Chase“ ir „Marshall“ iki „Skye“, „Rocky“, „Zuma“ ar „Rubble“ galite priklausyti nuo šių patikimų šuniukų, matomų šiame šauni..
10.90€
mokomoji knygelė skirta 2-7 metų vaikams vokiečių kalba reikalingos 2x1,5v AA baterijos(pridėtos) nauja,pažeista pakuotė ..
26.00€
×
×
×
×
×
×
×