Mergaitėms

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
1vnt kaina parodyta,įdedame atsitiktine tvarka aukštis 67cm,apačios plotis 28cm pagaminta Ukrainoje rekomenduojamas amžius nuo 1 metų naujas,be pakuotės ..
3.50€
baby born iškylos rinkinys. rinkinio sudėtis:palapinė,miegmaišis,paklotėlis,laužo imitacija(į ją įdėjus 3vnt 1,5VAAA baterijas šviečia) ir vienas zefyriukas ant iešmo.baterijos nepridedamos. vaikams nuo 3 metų naujas,minimaliai pažeista paku..
15.00€
pakuotės išmatavimai 38x26x8cm reikalingos 3x1,5v AA baterijos(nepridedamos) galima tvirtinti prie lovytės,neštis rankytėje,uždėjus staliukui kojas žaisti kaip su veiklos staluku daug darbelio mažom rankytėm spalvos gali skirtis nuo esamo..
22.80€
"Dimmable" LCD ekranas. AM / FM radijas (dažnių diapazonas: 87,5 -108 MHz). Integruotas garsiakalbis. Funkcija snausti. Žadintuvas turi 2 pakėlimo signalus ir radijos žadintuvo funkciją. Elektros tinklo veikimas. Dingus elektrai n..
13.00€
FM analoginis radijas su LCD ekranu Klausykitės radijos ir nubuskite su žadintuvu Šviesos intensyvumas yra reguliuojamas. Dieną jie labai neryškūs, o vakare ar tamsoje skaičiai ryškėja. Laikrodyje yra įmontuoti garsiakalbiai Kintamo..
13.00€
rinkinyje daugiau nei 50 galimų eksperimentų gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų, pagaminta Italijoje,yra lietuviška instrukcija naujas,pakuotė nepažeista ..
7.90€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
šviečia elektros pagalba,yra du mirksėjimo režimai,lempos išmatavimai 13x8,5x5cm netinka vaikams iki 3 metų nauja,pažeista pakuotė ..
16.00€
Flomasteriai Carioca Birello, 10 spalvų. Dvipusiai, brėžio storis 2.6mm ir 4.7mm. Pagaminta Italijoje. Lengvai nuplaunami nuo rūbų. ..
3.80€
Jei norite puikiai praleisti laiką, tai šis saldainių gaminimo aparatas, kaip tik jums! Su juo ne tik vaikai puikiai praleis laisvalaikį, bet ir išmoks gaminti saldainius. Su daugybę formelių galėsite sukurti įvairiausių formų saldainius, kuriuo..
17.90€
pagaminta Italijoje skalė 1:18 nerekomenduojama vaikams iki 14 metų modelis ekspozicinis,nukritusios kaikurios detalės,reikia pasitvarkyti,įskilusi dėklo plastmasė,pakuotė pažeista minimaliai ..
165.00€
×
×
×
×
×
×
×