Mergaitėms

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Informacija: automobilis „Aero“ yra klasikinis sportinis kabrioletas. Jį varo du elektros varikliai, maitinami dviem 8Ah (12V) bendrosios galios akumuliatoriais. „Aero“ yra su garso signalu ir melodijomis, valdomomis mygtukais ant vairo, MP3 grotuvo ..
85.00€
du žavūs žirgai judantys vienas kito pagalba.kojytėse jiems sumontuoti magnetukai sulietus juos didysis žirgas eina.taip pat didysis skleidžia jojimo garsus,žvengia.gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 2 metų, baterijos 3*AA (į komplektą neįeina) ..
28.00€
žaismingas vežimėlis ne tik patiks jūsų mažyliui,bet skatins jo vaizduotę,puikiai tinka vežioti kitus žaislus,pagamintas iš aukštos kokybės medienos,spalviniai elementai nudažyti ekologiškais dažais.rinkinyje 22vnt medinių kaladėlių.išmatavimai:vežim..
24.00€
"Dimmable" LCD ekranas. AM / FM radijas (dažnių diapazonas: 87,5 -108 MHz). Integruotas garsiakalbis. Funkcija snausti. Žadintuvas turi 2 pakėlimo signalus ir radijos žadintuvo funkciją. Elektros tinklo veikimas. Dingus elektrai n..
13.00€
FM analoginis radijas su LCD ekranu Klausykitės radijos ir nubuskite su žadintuvu Šviesos intensyvumas yra reguliuojamas. Dieną jie labai neryškūs, o vakare ar tamsoje skaičiai ryškėja. Laikrodyje yra įmontuoti garsiakalbiai Kintamo..
13.00€
„Blueray“ plazminis rutulys pasižymi visiškai nauja mėlyna spalva, kuri suteikia jam originalų ir labai dekoratyvų dizainą. Padėkite jį ant savo kambario stalo, o kodėl gi ne, gyvenamajame kambaryje ir leiskite rutulio galiai pritraukti visus savo la..
18.60€
su šviesa ir garsais, reikalingos 4xLR44 (pridedamos) ir 3x1,5V AA (nepridedamos) baterijos gamintojas rekomenduoja nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
24.00€
keliaukite po visą pasaulį su šiuo puikiu pagalbininku.gaublys tikrintas,veikia,kalba vokiečių vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
35.00€
Robotukas su dirbtiniu intelektu gali tapti jūsų vaiko geriausiu draugu rinkinyje robotukas ,pakrovėjas ir 1 kubelis gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų 2018 metų modelis,naujas pažeistaa pakuotė jei reikia parašykite,atsiusiu realių foto,..
99.00€
lagaminuko išmataviamai 27cm*22cm*7cm rinkinyje 10vnt instrumentų gamintojas technok Ukraina vaikams nuo 3 metų naujas ..
8.00€
šviečia elektros pagalba,yra du mirksėjimo režimai,lempos išmatavimai 13x8,5x5cm netinka vaikams iki 3 metų nauja,pažeista pakuotė ..
16.00€
Disney Frozen - Ledo šalis piešimo projektorius. Smagus užsiėmimas vaikams, reikalaujantis kruopštumo, skatina vaiką piešti. Yra skaidrių rinkinukai su Disney Frozen personažais. Įdėjus skaidrę i stovą galima nusikopijuoti norimą personažą ir j..
20.00€
×
×
×
×
×
×
×