Lėlės ir jų priedai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
šis rinkinukas tikrai patiks mažosioms gyvūnelių mylėtojoms.rinkinyje viskas kas matosi foto,tik nėra gertuvės netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,be pakuotės ..
30.50€
šviečia uodega,reikalingos 3x1,5vLR44 baterijos(pridėtos) yra ir nešviečiančių(neveikiančių),tada jų kaina 8.99 euro.jei norite įsigyti neveikiančią parašykit mums vaikams nuo 3 metų prekė nauja,pažeista pakuotė ..
13.00€
Mergaitės galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus!   Rankenų aukštis 58 cm;   Tinka lėlėms iki 46 cm;   Sulankstomas;   Su dvigubais ratukais, kad būtų lengviau stumti vežimėlį;naujas,be pakuotės ..
10.50€
Labai įdomi ir nuotaikinga lėlytė Carlota, kuri mėgsta daryti salto. Kai lėlytė sėdi palenkite galvytę į priekį, o tada, ji pradeda verstis per galvą ir daryti kulversčius. Ši lėlytė suteiks mergaitei labai daug džiaugsmo ir juoko. Lelytės I..
7.00€
reikalingos 3x 1,5v C tipo baterijos(nepridėtos) mašina su skalbimo garsu,durys atsidaro,miltelių pilimo stalčiukas irgi atsidaro(yra tik viena miltelių imitacija) netinka vaikams iki 3 metų nauja,veikianti,pažeista pakuotė ..
19.40€
puikus karutis ,kurį galima traukti,stumti arba tiesiog kabinti kaip priekabą prie dviratuko visas ilgis 44cm,surinkatas ir paruoštas naudoti netinka vaikams iki 3 metų naujas ..
19.40€
Išskirtinė lėlė Katia patiks visoms mergaitėms! Kai artėjate link jos veiduko, ji skeidžia juoko ir bučinių garsą lyg norėtų jus pabučiuoti.ispanų kalba Reikalingi 3vnt 1,5V AA elementai ( į komplektaciją neįeina) Rekomenduojama vaikams nuo 3..
13.00€
lėlytė verkia tikrom ašarom(pakaušyje yra talpa vandeniui) reikalingos 2x1,5V AAA baterijos(pridėtos pabandymui) pakuotės matmenys 20x16x27cm vaikams nuo 18 mėnesių nauja,pažeista pakuotė ..
24.00€
lėlytė buvo išimta iš pakuotės,bet netikrinta gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 2 metų nauja,pažeista pakuotė ..
27.00€
×
×
×
×
×
×
×