Namai ir virtuvėlės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
virtuvėje yra kriauklė su maišytuvu(sulaužyta),indų plovimo mašina,orkaitė,mikro bangų krosnelė ir spinta su laikrodžiu,o taip pat daug lentynėlių,indams susidėti. išmatavimai 98x34x103cm(aukštis) vaikams nuo 3 metų prieš perkant susisiekite..
99.00€
kas yra rinkinyje matosi foto,pagal dėžutę trūksta kelių priedų dangtį galima naudoti kaip padėkliuką rekomenduojamas amžius nuo 18 mėnesių naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
8.40€
pasisitato tik pats namelis,nėra laiptukų,ir didžiosios daugumos priedų,lėlytė tik viena(juodais plaukais) netinka vaikams iki 4 metų prekė ekspozicinė,nevisi priedai,pažeista pakuotė ..
23.20€
ryškių spalvų saugūs ir ekologiški indeliai.rinkinyje  4 dubenėliai,4 puodeliai,4 lėkštutės,4 šakutės,4 peiliai,4 šaukšteliai pagaminta USA gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 2 metų amžiaus naujas,pažeista pakuotė ..
18.20€
mini serviziukas,kas yra rinkinyje matosi foto.(dar turėtų būti tortas,bet jo nėra) rekomenduojamas amžius nuo 3 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
8.99€
tik padėklas ir picos gabalėliai,daugiau priedų nėra vaikams nuo 3 metų prekė ekspozicinė,pažeista pakuotė ..
7.50€
išmatavimai 29,4x21,3x48cm vaikams nuo 3 metų spinta nauja nerinkta,rinkinyje nėra pakabų ir vienos sienos vidinė siena pabraižyta,pakuotė minimaliai pažeista ..
27.50€
aparatas veikia su tikru vandeniu rinkinyje nėra tik šaukštelio visa kita (puodelis,lėkštutė,2vnt kavos kapsulių) yra reikalingos 2x1,5v AAA baterijos(nepridedamos) prekė nauja,bet stipriai pažeista pakuotė rekomenduojamas amžius nuo 3 me..
22.99€
rinkinyje:2 puodeliai su lekštutėmis,2 lėkštutės,cukrinė,grietinėlei indelis,druskinė,2 lėkštutės kiaušiniams,2 kiaušiniai,2 šaukšteliai,4 keksiukai vaikams nuo 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
10.00€
vaikams bus smagu patiems pasidaryti saldainius,yra reikalingos priemonės tik patiems reiks pasirūpinti šokoladu. vaikams nuo 6 metų naujas rinkinys,truksta tik kelių popieriukų,visa kita kas priklauso,yra ..
15.80€
×
×
×
×
×
×
×