Berniukams

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Informacija: automobilis „Aero“ yra klasikinis sportinis kabrioletas. Jį varo du elektros varikliai, maitinami dviem 8Ah (12V) bendrosios galios akumuliatoriais. „Aero“ yra su garso signalu ir melodijomis, valdomomis mygtukais ant vairo, MP3 grotuvo ..
85.00€
aston martin one-77 modelis 1:18 santykiu, modelis turi sertifikatą gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 14 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
69.00€
žaismingas vežimėlis ne tik patiks jūsų mažyliui,bet skatins jo vaizduotę,puikiai tinka vežioti kitus žaislus,pagamintas iš aukštos kokybės medienos,spalviniai elementai nudažyti ekologiškais dažais.rinkinyje 22vnt medinių kaladėlių.išmatavimai:vežim..
24.00€
„Blueray“ plazminis rutulys pasižymi visiškai nauja mėlyna spalva, kuri suteikia jam originalų ir labai dekoratyvų dizainą. Padėkite jį ant savo kambario stalo, o kodėl gi ne, gyvenamajame kambaryje ir leiskite rutulio galiai pritraukti visus savo la..
18.60€
su šiuo rinkiniu jūsų mažasis meistras tikrai pasijus dideliu tėčio pagalbininku, rinkinį sudaro:įrankių dėžė su rankena, 2 lenteles varštų sukimui,4 varštai,2 įkalimui,pjūklas,veržliaraktis,plaktukas,4 suktuko angaliai ir suktukas,kuris veikia 4*..
28.00€
su šviesa ir garsais, reikalingos 4xLR44 (pridedamos) ir 3x1,5V AA (nepridedamos) baterijos gamintojas rekomenduoja nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
24.00€
×
×
×
×
×
×
×