Šautuvai ir kiti priedai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
lazerinis šautuvas,veikia su iPhone arba iPod, reikalingos 6*1,5VAA baterijos(nepridedamos) vaikams nuo 9 metų naujas,pažeista pakuotė ..
15.00€
šovinys skrenda iki 27 metrų netaikyti į akis ir veidą vaikams nuo 8 metų naujas,pažeista pakuotė,nėra šovinių ..
17.90€
NERF šautuvas FORTNITE AR L - visai toks, kaip populiariajame video žaidime FORTNITE. Šautuvas yra automatinis - paspausk mygtuką, paleisk variklį, paspausk gaiduką ir paleisk 1 šovinį.šautuvo ilgis 72cm Į šautuvo dėtuvę telpa 10 šovinių, o rinkinyj..
31.50€
Nerf N-Strike Mega Mastodon šautuvas - šis pirmasis Mega linijos motorizuotas šautuvas, ypatingai patiks Nerf šautuvų gerbėjams. Galingas automatinis šautuvas, turi 24 šovinių būgną , veikia baterijų pagalba (6x D, į komplektaciją neįeina). Šaudan..
53.00€
Kai šautuvas su optiniu taikikliu pataikyti į priešą mūšio lauke tiesiog neįmanoma. Tai didelis šautuvas su 10 šovinių apkaba. Iššauna net iki 27 metrų atstumu! Reikalingi 4vnt 1,5V AA elementų ( į komplektaciją neįeina) Rekomenduojama vaikam..
29.00€
rinkinyje šautuvas(rankiniu būdu užtaisomas),1 mašina,2 figūrėlės netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,be pakuotės ..
7.99€
×
×
×
×
×
×
×