Muzikiniai žaislai - instrumentai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
98cm gitara, visai nauja, su priedais, yra atsarginės stygos, pakuotė nepažeista. netinka vaikams iki 3 metų ..
30.00€
FM analoginis radijas su LCD ekranu Klausykitės radijos ir nubuskite su žadintuvu Šviesos intensyvumas yra reguliuojamas. Dieną jie labai neryškūs, o vakare ar tamsoje skaičiai ryškėja. Laikrodyje yra įmontuoti garsiakalbiai Kintamo..
13.00€
pakuotės išmatavimai 39x21x14cm reikalingos 6x1,5V C baterijos(nepridedamos) netinka vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
27.90€
pasistato ant kojyčių groja ir šviečia,galima prisijungti telefoną ir grotuvą naudoti kaip kolonėlę vaikams nuo 3 metų nauja,pažeista pakuotė ..
28.00€
Bop it tai interaktyvus žaidimas.Žaidimo tikslas atlikti žaidimo diktuojamus veiksmus:sukti,spausti,patraukti per tam skirtą laiką,ilgiau uždelsite-pralaimėsite reikalingos 3x1,5V AAA baterijos(nepridedamos) žaidimas anglų kalba vaikams nuo ..
8.50€
interaktyvus žaidimas.žaidimo tikslasatlikti žaidimo  diktuojamus veiksmus :sukti,spausti,patraukti per tam skirtą laiką,ilgiau uždelsite ir pralaimėsite žaidimas anglų kalba reikalingos 3x1,5 V AAA baterijos(nepridedamos) naujas,pažeis..
12.00€
gali parinkti taktą savo megiamai dainai. reikalingos 3x1,5V AA tipo baterijos(nepridedamos) vaikams nuo 6 metų naujas,pažeista pakuotė ..
17.00€
rinkinyje kolonėlė(veikia 4x1,5V AA baterijų pagalba(pridedamos)) ,apskritimo formos spalvoti kilimukai(4 spalvos) ir instrukcija  vaikams nuo 8 metų naujas,pažeista pakuotė   ..
20.00€
×
×
×
×
×
×
×