Minkšti žaislai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
27cm aukščio viena kojytė barška,kita pypsi,ausytės čeža,patraukus virvutę groja rami muzika rekomenduojamas amžius nuo gimimo naujas ..
14.50€
saulytės vidurio skersmuo 15cm patraukus už virvutės vibruoja čeža ausytės,kitoj pusėj veidrodukas rekomenduojamas amžius nuo gimimo naujas ..
10.50€
patogiai užsivinios ant lovytės,vežimuko ir tt barška,čeža ausytės,pypsi kamuoliukas,yra kramtukas vaikams nuo gimimo naujas ..
9.00€
apie 31cm aukščio,turi virvutę galima kabinti kaina už 1vnt rožinio nėra netinka vaikams iki 3 metų naujas ..
7.80€
5 interaktyvūs mygtukai,pilvuke esanti širdutė įsižiebia,atsisiuntus nemokamą programėlę galimybė žaisti su meškučiu išplėstinėje realybėje  3 kalbos (lietuvių,latvių,estų) pagaminta Italijoje reikalingos 2x1,5 V AAA baterijos(pridėtos)..
23.99€
Jūs būtinai juokiatės su šokančiu pingvinu! kai suspausite jo sparną, pasirodymas prasideda! peewee dainuos ir šoks iki trijų juokingų dainų. Stebėkite, nors ... jis šiek tiek gremėzdiškas ir kartais nukrinta! jam nepatinka, kad plaukai yra traukiami..
15.00€
Šuniukas reaguoja į savo draugo elgesį - jei jį paglostysi, jis tikrai tai parodys! Puiki alternatyva tiems, kurie nori šuniuko, tačiau negali laikyti tikro! ​Rinkinyje yra šuniukas, maišelis, maistas ir pavadėlis; Šuniukas skleidžia garsus ..
26.80€
Snuggles - interaktyvus mielas šuniukas, kuris labai nori draugauti ir apsigyventi Jūsų namuose! Snuggles yra kaip tikras mažas šuniukas - atlieka tokius patčius judesius, išreiškia jausmus ir reaguoja į savo šeimininką. Paglostyk šuniuko ..
24.80€
×
×
×
×
×
×
×