Minkšti žaislai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
  Mielas, minkštas meškiukas, skirtas 0 - 36 mėn. vaikams. Tai žaislas, kuris ramia melodija iš šviesos projektoriumi į lubas, padės Jūsų vaikeliui greičiau užmigti baterijos pridėtos aukštis apie 31cm naujas,pakuotė nepažeista ..
22.00€
patogiai užsivinios ant lovytės,vežimuko ir tt barška,čeža ausytės,pypsi kamuoliukas,yra kramtukas vaikams nuo gimimo naujas,spalva gali skirtis nuo parodytos nuotraukoje ..
9.00€
apie 31cm aukščio,turi virvutę galima kabinti kaina už 1vnt rožinio nėra netinka vaikams iki 3 metų naujas ..
7.80€
5 interaktyvūs mygtukai,pilvuke esanti širdutė įsižiebia,atsisiuntus nemokamą programėlę galimybė žaisti su meškučiu išplėstinėje realybėje  3 kalbos (lietuvių,latvių,estų) pagaminta Italijoje reikalingos 2x1,5 V AAA baterijos(pridėtos)..
24.99€
paspaudus rankytes ar kojytes skirtingos mokymo kryptys,vieni moko raidžių,kiti skaičių,spalvų,groja .kalba vokiečių reikalingos 3x1,5v AAA baterijos(pridėtos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 10 mėnesių prekė ekspozicinė,be pakuotės ..
18.00€
Šuniukas reaguoja į savo draugo elgesį - jei jį paglostysi, jis tikrai tai parodys! Puiki alternatyva tiems, kurie nori šuniuko, tačiau negali laikyti tikro! ​Rinkinyje yra šuniukas, maišelis, maistas ir pavadėlis; Šuniukas skleidžia garsus ..
26.80€
Snuggles - interaktyvus mielas šuniukas, kuris labai nori draugauti ir apsigyventi Jūsų namuose! Snuggles yra kaip tikras mažas šuniukas - atlieka tokius patčius judesius, išreiškia jausmus ir reaguoja į savo šeimininką. Paglostyk šuniuko ..
24.80€
pilvo skesmuo 26cm daug darbelio mažiems pirštukams rekomenduojamas amžius nuo 18 mėnesių naujas,be pakuotės ..
16.80€
panašiai 30 cm aukščio rudos spalvos arkliukas netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,su etikete,bet be pakuotės ..
20.00€
×
×
×
×
×
×
×