Stalo žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Ugdomųjų žaidimų rinkinys skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams, kuris padeda pažinti pagrindines ikimokyklinio amžiaus vaikams svarbias sąvokas - formas, spalvas, skaičius, kiekį, lavina loginį mąstymą ir skatina tyrinėti aplinką. Žaidimų rinkinį ..
9.70€
parodyti visi regionai skirtingom spalvom,nupiešta kuo tas regionas pasižymi,aplinkui pažymėtos šalys ,su kuriomis ribojasi Prancūzija pačiam kampelyje truksta 2 magnetukų,bet tikrai nekrenta į akis,galima mokytis ir be jų viakas parašyta pranc..
12.00€
šio žaidimo tikslas-katapultos pagalba nusviesti kuo toliau kamuoliuką.laimi žaidėjas toliausia nusviedęs kamuoliuką.šį žaidimą gali žaisti visa šeima,nes žaidėjųgali būti amžius nuo 8 iki 99 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
4.99€
Čia rasite triukų aprašymus vokiečių kalba ir būtinas priemones jiems padaryti.vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
15.20€
Kiek yra metų laikų ir kaip jie vadinami?kiek metuose mėnesių ir kaip jie vadinami?kokie vaisiai,daiktai ar ypatingos akimirkos siejamos su 12 mėnesių?Žaisdamas asociacijų ir atminties ugdymo žaidimus ,jūsų vaikas ras atsakymus į šiuos ir  ..
5.60€
žaidimas "sumaišyk ir surink"-naujas ugdomasis žaidimas dėlionė vaikams nuo 3 metų.Žaidimą sudaro stambios ryškiaspalvės gyvūnų detalės,kurias vaikas gali patogiai paimti ir sudėlioti daug įvairių nuotaikingų gyvūnų.Tai smagus žaidimas gyvūnams pažin..
5.60€
išmokite skaičiuoti kartu su gyvūnais.žaidimas skirtas išmokti kiekį įvardyti skaičiumi gamintojas rekomenduoja 3-5 metų vaikams naujas,pakuotė nepažeista ..
5.60€
gimtadienio šventės tema primins vaikui vieną ryškiausių ir džiugiausių pirmųjų gyvenimo įvykių.todėl bus smagu žaisti siūlomus žaidimus ir susipažinti su formų bei spalvų pasauliu.žaidimas  padeda ugdyti rankų judesius,loginį ir asociatyvų mast..
5.80€
žaisdamas šį paprastą ir smagų žaidimą vaikas sužinos apie gyvūnus,jų jauniklius,jų mėgstamą maistą ir paliekamus pėdsakus.detalėse nurodyti angliški vaisduojamų gyvūnų ir daiktų pavadinimai,todėl  vaikas mokysis ir anglų kalbos.Žaidimą sudaro r..
5.60€
Raskite figūras ,suderinkite spalvas ir paverskite savo vikšrelį gražiu drugeliu.Žaidimas padeda linksmai mokytis pažinti formas ir spalvas gamintojas rekomenduoja 3-5 metų vaikams naujas,pakuotė nepažeista ..
5.60€
rinkinyje vieni vartai(šviečia vartų viena pusė ir viršus),berniuko figūrėlė ir kamuoliukas reikalingos 3*1,5V AAbaterijos(nepridedamos) vaikams nuo 3 metų prekė ekspozicinė,pažeista pakuotė ..
5.50€
būti viešbučio savininku labai smagu,statyk kuo daugiau ir kvieskis klientus į svečius. vaikams nuo 8 metų naujas,pažeista pakuotė ..
13.90€
rinkinys daryti gipsinius pedsakus ir tyrinėti gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų rinkinį sudaro formelės,anspaudų pavyzdžiai,gipso maišelis,3vnt mentelių,3vnt dažų(juoda,ruda,balta),teptukas,indeliai vandeniui,padidinimo stikliukas,ind..
8.00€
šis puikus stalo žaidimas skatina mastyti ir būti kūribingais gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 4 metų gali žaisti 2-4 asmenys naujas,trūksta 1 kortelės,bet žaidimui tai neturi įtakos ..
13.00€
×
×
×
×
×
×
×