Stalo žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
parodyti visi regionai skirtingom spalvom,nupiešta kuo tas regionas pasižymi,aplinkui pažymėtos šalys ,su kuriomis ribojasi Prancūzija pačiam kampelyje truksta 2 magnetukų,bet tikrai nekrenta į akis,galima mokytis ir be jų viakas parašyta pranc..
12.00€
šio žaidimo tikslas-katapultos pagalba nusviesti kuo toliau kamuoliuką.laimi žaidėjas toliausia nusviedęs kamuoliuką.šį žaidimą gali žaisti visa šeima,nes žaidėjųgali būti amžius nuo 8 iki 99 metų naujas,minimaliai pažeista pakuotė ..
4.99€
pakuotės išmatavimai 35,5x20x27cm reikalingos 3x1,5 V  D baterijos pridėta 24vnt plastikinių pinigėlių netinka vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė     ..
18.20€
pakuotėje 2 delionės po 30 detalių ir 2 žaidimai (domino ir memo) 33x24cm,48 memo kortelės ir 28 domino kortelės vaikams nuo 4metų naujas,pakuotė nepažeista ..
9.20€
Čia rasite triukų aprašymus vokiečių kalba ir būtinas priemones jiems padaryti.vaikams nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
15.20€
tai lengvas ir smagus žaidimas,padedantis vaikui sužinoti apie 6 profesijas dėliojant 24 figūras. dėžutės turinys:24 figūros ,kutias sumaišius galima sudėlioti 6 profesijų atstovus;siūlomų žaidimų instrukcija vaikams nuo 3 metų naujas,pakuot..
6.70€
"matematiniai žaidimai" tai mokomųjų žaidimų rinkinys,kuriuo siekiama supažindinti 3-5 metų vaikus su tokiomis pagrindinėmis matematikos sąvokomis kaip figūra,aibė,skaičius,kiekis ir sudėtis.Vaikai gali naudotis sistemomis,padedančiomis jiems patiems..
8.60€
Kiek yra metų laikų ir kaip jie vadinami?kiek metuose mėnesių ir kaip jie vadinami?kokie vaisiai,daiktai ar ypatingos akimirkos siejamos su 12 mėnesių?Žaisdamas asociacijų ir atminties ugdymo žaidimus ,jūsų vaikas ras atsakymus į šiuos ir  ..
5.60€
tai paprastas ir smagus ugdomasis žaidimas skirtas 5-7 metų vaikams išmokti daug angliškų žodžių dėžutės sudėtis;6 lentelės,36 žodžių kortelės;instrukcija su siūlomais individualiais ir grupiniais žaidimais naujas,pakuotė nepažeista ..
6.70€
išmokite skaičiuoti kartu su gyvūnais.žaidimas skirtas išmokti kiekį įvardyti skaičiumi gamintojas rekomenduoja 3-5 metų vaikams naujas,pakuotė nepažeista ..
5.60€
šis žaidimas  padeda vaikams ugdyti pastabumą ir asociacinį mąstymą,mokytis aibių ir kitų matematinių sąvokų.naudodamiesi kortelėmis,kuriose pavaizduoti gyvūnai,ir žetonais su skaitmenimis,vaikai mokysis susieti skaičių ir kiekį,išdėstytiskaičiu..
6.70€
Raskite figūras ,suderinkite spalvas ir paverskite savo vikšrelį gražiu drugeliu.Žaidimas padeda linksmai mokytis pažinti formas ir spalvas gamintojas rekomenduoja 3-5 metų vaikams naujas,pakuotė nepažeista ..
5.60€
gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų 3-5 žaidėjams,anglų kalba prekė ekspozicinė,dalys neskaičiuotos,bet panašu,kad visos,parašykite atsiusiu foto pažeista pakuotė ..
12.60€
×
×
×
×
×
×
×