Vaikams iki 3 metų

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
žaismingas vežimėlis ne tik patiks jūsų mažyliui,bet skatins jo vaizduotę,puikiai tinka vežioti kitus žaislus,pagamintas iš aukštos kokybės medienos,spalviniai elementai nudažyti ekologiškais dažais.rinkinyje 22vnt medinių kaladėlių.išmatavimai:vežim..
24.00€
energiją taupantis BIG-LED-LIGHT žibintas dėl modernios LED technologijos šviečia ryškiai ir nekenkia jautriai vaikų odai.su garso signalu ir automatiniu išsijungimu po 10 min funkcija. baterijos pridėtos tik testavimui baterijos 2x1,5V LR 44 ..
6.20€
5 interaktyvūs mygtukai,pilvuke esanti širdutė įsižiebia,atsisiuntus nemokamą programėlę galimybė žaisti su meškučiu išplėstinėje realybėje  3 kalbos (lietuvių,latvių,estų) pagaminta Italijoje reikalingos 2x1,5 V AAA baterijos(pridėtos)..
23.99€
tai smagus lavinamasisi žaislas,kuris jūsų vaiką užims žaidimo metu ir supažindins su pirmosiomis raidėmis,skaičiais,formomis,spalvomis ir kt.įdomus žaidimas su dainelėmis,garso efektais ir šviečiančiais paveikslėliais.3 lavinamieji mygtukai,9 švieči..
19.99€
gimtadienio šventės tema primins vaikui vieną ryškiausių ir džiugiausių pirmųjų gyvenimo įvykių.todėl bus smagu žaisti siūlomus žaidimus ir susipažinti su formų bei spalvų pasauliu.žaidimas  padeda ugdyti rankų judesius,loginį ir asociatyvų mast..
5.80€
Autobusiukas skirtas rūšiuoti formeles. Rinkinyje yra 9 formelės, kurias reikia įtaikyti į tarpelius esančius autobuso stogelyje. Lavina akyčių ir rankyčių koordinaciją, loginį mąstymą. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėnesių. Naujas,pakuotė ne..
12.60€
Naujas originalus Fisher Price fantastiškas džiunglių traukinukas su linksmais gyvūnais kurių galvos ir kojos, kai kurių net ausys smagiai traška. Traukinuką sudario pagrindinė dalis bei dviguba priekaba, į kurią vaikas gali sutalpinti visus gyvū..
28.00€
ryškių spalvų saugūs ir ekologiški indeliai.rinkinyje  4 dubenėliai,4 puodeliai,4 lėkštutės,4 šakutės,4 peiliai,4 šaukšteliai pagaminta USA gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 2 metų amžiaus naujas,pažeista pakuotė ..
18.20€
prožektorius su garsu,reikalingos 2x1,5V AA baterijos(pridedamos) vaikams nuo 18 mėnesių naujas,bet vienoj vietoj nubrozdintas,pakuotė pažeista ..
8.90€
įdėjus figurytes ir jas paspaudus mašinėlė važiuoja pati reikalingos 2x1,5v AA baterijos(nepridedamos) mašinytės ilgis 16cm,plotis 11cm vaikams nuo 1 metų prekė ekspozicinė,be pakuotės ..
13.00€
atidarę laivelio denį jame rasite 11 mega bloks kaladėlių gamintojas rekomenduoja 1-5 metų vaikams dėžutės išmatavimai 34x28x20 cm naujas,minimaliai pažeista pakuotė   ..
15.00€
  Veikia su modeliais: rollyKiddy, rollyKid, vaikams 2,5-5 metų amžiaus pagaminta Vokietijoje naujas,pažeista pakuotė ..
14.60€
pripučiamos plaukimo rankovės,kurias galima naudoti ir nepripūtus,nes jos pripildytos specmedžiagos,kuri laiko vaiką ant vandens pagaminta Vokietijoje 1-6 metų vaikams 11-30kg svorio naujos,pažeista pakuotė ..
7.50€
×
×
×
×
×
×
×