Konstruktoriai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
aukštis sustatyto 49cm plotis 54,5cm netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,nėra 2 akmenukų ir vietoj 34vnt ratų,yra 28vnt.visos kitos dalys yra ..
15.40€
yra lentelė ir daug detalių,bet nėra plaktukų (turėtų būti) netinka vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
7.30€
rinkinyje knygelė iš 4 lapų su paveikslėliais,mikės pukuotuko ir tigriuko figūros ir 6vnt konstruktoriaus clemmy detalių rekomenduojamas amžius 10-36 menesiai naujas,pakuotė nepažeista ..
16.80€
sukonstruotas robotas baterijų pagalba vaikščios  reikalingos 2x1,5V AA baterijos(nepridedamos) pagaminta Italijoje gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,pakuotė nepažeista ..
15.90€
8 valdymo režimai; 5 skirtingos veido išraiškos ir garso efektai; Gali nešioti tam tikrus daiktus ir važiuoti per kliūtis; Galima programuoti šį žaislą atsisiuntus „Evolution robot“ programėlę; Programėlę galima atsisiųsti į Apple iOS 8.0 ir nauj..
30.00€
Mėgaukitės sujungdamas vieną garsiausių Didžiosios Britanijos jūrų istorijoje laivų - „H.M.S Victory“. Statybos rinkinys yra skirtas ištikimam modeliuotojui ir suteiks jums valandų linksmybių ir malonumų, kaip sau naudinga poilsio vieta Britanijos jū..
176.00€
jūsų vaikutis gali tapti puikiu radio maistru.yra magnetofonas ir atsuktuvas,kurio pagalba vaikas galės pažiūrėti kas slepiasi magnetofono viduje, taip pat dedasi baterijos(2*1,5VAA),kurių pagalba skleidžiami garasai vaikams nuo 3 metų prekė..
8.00€
jūsų vaikutis šio žaislo pagalba gali tapti tikru televizorių meistru,juk smagu išardyti ir vėl surinkti televizorių dedasi 3*1,5vAAA baterijos(nepridedama) vaikams nuo 3 metų naujas,pažeista pakuotė ir truputį pabraižytas   ..
8.00€
Sukurkite smagiausius herojus su fishertip. Dar niekada nebuvo taip paprasta ir smagu kurti. Rinkinyje rasite net 1200 Playmais ,, kukurūzų ", knygutę su idėjomis ir plastikinį peiliuką. Playmais natūralūs ,,kukurūzų '' tipo konstruktoriai, kur..
12.00€
×
×
×
×
×
×
×