Konstruktoriai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
rinkinyje žirgas,raitelė,tvorelė peršokimui balnas ir apynasris netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,pažeista pakuotė ..
9.70€
yra lentelė ir daug detalių,bet nėra plaktukų (turėtų būti) netinka vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
7.30€
su šviesa ir garsais, reikalingos 4xLR44 (pridedamos) ir 3x1,5V AA (nepridedamos) baterijos gamintojas rekomenduoja nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
24.00€
Mėgaukitės sujungdamas vieną garsiausių Didžiosios Britanijos jūrų istorijoje laivų - „H.M.S Victory“. Statybos rinkinys yra skirtas ištikimam modeliuotojui ir suteiks jums valandų linksmybių ir malonumų, kaip sau naudinga poilsio vieta Britanijos jū..
176.00€
jūsų vaikutis gali tapti puikiu radio maistru.yra magnetofonas ir atsuktuvas,kurio pagalba vaikas galės pažiūrėti kas slepiasi magnetofono viduje, taip pat dedasi baterijos(2*1,5VAA),kurių pagalba skleidžiami garasai vaikams nuo 3 metų prekė..
8.00€
jūsų vaikutis šio žaislo pagalba gali tapti tikru televizorių meistru,juk smagu išardyti ir vėl surinkti televizorių dedasi 3*1,5vAAA baterijos(nepridedama) vaikams nuo 3 metų naujas,pažeista pakuotė ir truputį pabraižytas   ..
8.00€
modelio skalė 1:35 detalės gamykliniuose maišeliuose,neskaičiuotos gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 14 metų naqujas,pažeista pakuotė ..
8.20€
×
×
×
×
×
×
×