Konstruktoriai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
su šviesa ir garsais, reikalingos 4xLR44 (pridedamos) ir 3x1,5V AA (nepridedamos) baterijos gamintojas rekomenduoja nuo 7 metų naujas,pažeista pakuotė ..
24.00€
instrukcija anglų kalba,viduje visos priemonės pasidarytii kamuoliukui pagaminta Italijoje gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,pakuotė  nepažeista ..
7.50€
Mėgaukitės sujungdamas vieną garsiausių Didžiosios Britanijos jūrų istorijoje laivų - „H.M.S Victory“. Statybos rinkinys yra skirtas ištikimam modeliuotojui ir suteiks jums valandų linksmybių ir malonumų, kaip sau naudinga poilsio vieta Britanijos jū..
176.00€
jūsų vaikutis gali tapti puikiu radio maistru.yra magnetofonas ir atsuktuvas,kurio pagalba vaikas galės pažiūrėti kas slepiasi magnetofono viduje, taip pat dedasi baterijos(2*1,5VAA),kurių pagalba skleidžiami garasai vaikams nuo 3 metų prekė..
8.00€
jūsų vaikutis šio žaislo pagalba gali tapti tikru televizorių meistru,juk smagu išardyti ir vėl surinkti televizorių dedasi 3*1,5vAAA baterijos(nepridedama) vaikams nuo 3 metų naujas,pažeista pakuotė ir truputį pabraižytas   ..
8.00€
gamintojas rekomenduoja nuo 4 metų, turėtų susidėti 3 modeliai,bet susideda tik du,nes trečiam trūksta kelių detalių prekė ekspozicinė,pažeista pakuotė ..
8.50€
×
×
×
×
×
×
×