Konstruktoriai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
aukštis sustatyto 49cm plotis 54,5cm netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,nėra 2 akmenukų ir vietoj 34vnt ratų,yra 28vnt.visos kitos dalys yra ..
15.40€
rinkinyje žirgas,raitelė,tvorelė peršokimui balnas ir apynasris netinka vaikams iki 3 metų prekė ekspozicinė,pažeista pakuotė ..
9.70€
yra lentelė ir daug detalių,bet nėra plaktukų (turėtų būti) netinka vaikams iki 3 metų naujas,pažeista pakuotė ..
7.30€
rinkinyje knygelė iš 4 lapų su paveikslėliais,mikės pukuotuko ir tigriuko figūros ir 6vnt konstruktoriaus clemmy detalių rekomenduojamas amžius 10-36 menesiai naujas,pakuotė nepažeista ..
16.80€
reikia iš detalių pačiam susikonstruoti robotuką,sukonstruotas baterijų pagalba,robotukas vibruoja ir siurbia dulkes reikalingos 2x1,5V AA baterijos(nepridedamos) gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų naujas,pakuotė nepažeista ..
12.00€
8 valdymo režimai; 5 skirtingos veido išraiškos ir garso efektai; Gali nešioti tam tikrus daiktus ir važiuoti per kliūtis; Galima programuoti šį žaislą atsisiuntus „Evolution robot“ programėlę; Programėlę galima atsisiųsti į Apple iOS 8.0 ir nauj..
30.00€
Mėgaukitės sujungdamas vieną garsiausių Didžiosios Britanijos jūrų istorijoje laivų - „H.M.S Victory“. Statybos rinkinys yra skirtas ištikimam modeliuotojui ir suteiks jums valandų linksmybių ir malonumų, kaip sau naudinga poilsio vieta Britanijos jū..
176.00€
jūsų vaikutis gali tapti puikiu radio maistru.yra magnetofonas ir atsuktuvas,kurio pagalba vaikas galės pažiūrėti kas slepiasi magnetofono viduje, taip pat dedasi baterijos(2*1,5VAA),kurių pagalba skleidžiami garasai vaikams nuo 3 metų prekė..
8.00€
jūsų vaikutis šio žaislo pagalba gali tapti tikru televizorių meistru,juk smagu išardyti ir vėl surinkti televizorių dedasi 3*1,5vAAA baterijos(nepridedama) vaikams nuo 3 metų naujas,pažeista pakuotė ir truputį pabraižytas   ..
8.00€
×
×
×
×
×
×
×